רן בן שמעון סדק את ידו מעצבים במהלך ההפסד – הקבוצה יוצאת למחנה אימון בקפריסין

מאמן מ.ס. אשדוד שזעם במחצית המשחק אתמול מול מכבי נתניה בזמן שקבוצתו הייתה בפיגור 3:0, דפק על הקירות בחדר ההלבשה וזרק את עגלת הכביסה - ועקב כך סדק את ידו. הקבוצה שתקווה לצאת לפגרת המונדיאל מהמקום השישי בליגת העל, תקיים מחנה אימון בפאפוס על מנת לגבש את השחקנים

image 110 imageתגובות imageהדפסה
article

רן בן שמעון. לקח קשה את התצוגה של שחקניו (טל אקוקה)

לקח קשה את ההפסד: במועדון ספורט אשדוד לקחו בצורה קשה וכואבת את ההפסד הביתי אתמול (שבת) 3:2 למכבי נתניה. ההתמודדות אמנם הסתיימה עם טעם טיפה מתוק כשבמחצית השנייה הקבוצה כבשה פעמיים והייתה קרובה לצאת עם נקודה לאחר פיגור של שלושה שערים, אך עצם העובדה שאשדוד נקלעה למצב המביך הזה של פיגור 3:0 כבר אחרי 38 דקות והציגה משחק כדורגל נרפה ביותר במהלך כל המחצית הראשונה, הובילה את המאמן רן בן שמעון שלא כהרגלו, לצאת משלוותו בחדר ההלבשה בירידה להפסקה.

 

המאמן שבדרך כלל משדר המון איפוק ותמיד נראה מחויך, זעם על התצוגה של שחקניו במחצית הראשונה מול היהלומים של נתניה. בן שמעון הטיח את עגלת הכביסה אל רצפת החדר ודפק בצורה חזקה על הקיר, עד כדי כך שהוא סדק את ידו וקיבל טיפול רפואי כשהחשש שמדובר אף בשבר בכף היד.

“היינו חלשים מאוד והיה ברור לנו שרן ישטוף אותנו בהפסקה, אבל לא חשבנו שזה יגיע עד לרמה כזו” סיפר אחד משחקני הקבוצה. בן שמעון לא הסתפק כאמור רק באשמות כלפי השחקנים ובתחילת החצי השני ביצע שלושה חילופים כשבין היתר הוציא את טום בן זקן ועוז בילו שהיו חלשים מאוד ובקבוצה יש חוסר שביעות רצון מהיכולת של האחרון שלמרות שעבר סדנת משמעת, לא מצליח לחזור לעצמו ובמשחקים האחרונים לא מצליח לבצע אפילו פעולה חיובית פשוטה אחת.

“אם עוז לא יתעורר על עצמו, החלום שלו לצאת לקבוצה גדולה בארץ או לחו”ל יישאר בסופו של דבר בגדר חלום” אמר גורם במועדון.

sss

עוז בילו. אכזבת העונה של אשדוד עד עתה (מדיה מ.ס אשדוד)

 

בתוך כך, על מנת לרענן את הרוחות ולגבש את הצוות המקצועי ושחקני הקבוצה, באשדוד מתכוונים לצאת במהלך פגרת המונדיאל למחנה אימונים די מפתיע בעיר פאפוס שבקפריסין.

כידוע, לבן שמעון יש לא מעט קשרים על ההתאחדות הקפריסאית ומועדונים שונים באי השכן, זכר לתקופה שאימן שם, והמאמן האשדודי מתכוון להוציא את שחקניו למחנה אימון בשגרה קצת אחרת.

מיד לאחר הפגרה אשדוד תארח את הפועל באר שבע למשחק שיפתח את הסיבוב השני בליגת העל ב-17 בדצמבר, כשחמישה ימים לפני כן הקבוצות ייפגשו באצטדיון היא’ למשחקת במסגרת גביע המדינה.

imageעוד כתבות

בודק...