מ.ס אשדוד: סמואל אלאבי חוזר לקדנציה שניה – דור ג’אן מועמד להצטרף

הקשר הגנאי שנמכר לפני שנתיים ללוצרן השוויצרית תמורת יותר ממיליון יורו, נמצא בארץ ואמור לחתום היממה הקרובה באמצעות סוכניו יניב עזרן ואוראל בן זקן. גם החלוץ שהושבת בעונה שעברה בשל פציעה מועמד לחזק את החלק הקדמי של אחת הקבוצות המושלמות בליגה

image 63 imageתגובות imageהדפסה
article

סמואל אלאבי (אתר ההתאחדות לכדורגל)

אם מישהו חשב ששני הניצחונות המספקים והמרשימים של מ.ס אשדוד בארבעת הימים האחרונים (1:0 מול סקציה נס ציונה ו2:1 אמש בטרנר מול הפועל באר שבע), יגרמו למאמן רן בן שמעון לנוח על זרי הדפנה, הרי שבמועדון הדרומי מתכננים להתחזק לפחות בשחקן אחד או שניים.

 

מי שכבר סיכם את תנאיו בקבוצה ונחת בארץ הוא הקשר הגנאי, סמואל אלאבי. אם השם של אלאבי מוכר לקהל האשדודי, הרי שהקשר בן ה-22 שיחק כבר קדנציה אחת במועדון, לפני כשנתיים, ובקיץ 2020 היה אחראי להיות אקזיט נוסף של ג’קי בן זקן לאחר שזה מכר אותו לקבוצת לוצרן מהליגה הראשונה בשוויץ בתמונה לסכום כספי של 1.1 מיליון יורו. בעונה האחרונה אלאבי שהיה שחקן הרכב בקבוצתו, החמיץ לא מעט משחקים בשל פציעות ובחודשיים האחרונים חזר לפעילות מלאה. מי שמייצגים את השחקן הם צמד הסוכנים, יניב עזרן ואוראל בן זקן ובאשדוד מתכננים להחתים אותו באופן רשמי ביממה הקרובה, זאת לאחר שישאילו את הרכש הטרי, אייזיק פפואה לקבוצה מהליגה הלאומית ובכך יפנו מקום של זר לאלאבי.

 

במועדון היו מרוצים מאוד מהניצחון המרשים אתמול מול מחזיקת הגביע ואחת משלוש הקבוצות הטובות בליגה. למרות זאת, בן שמעון עדיין לא מרוצה מספיק מיכולת ניצול המצבים של שחקניו ומעוניין לצרף שחקן נוסף לחלק הקדמי. שם שעלה כמועמד לחיזוק הוא החלו, דור ג’אן, שכבר שיחק בעבר במועדון כשעבר בהשאלה ממכבי תל-אביב יחד עם שחר פיבן. ג’אן שיחק לאחרונה בפאסוס דה פריירה מהליגה הפורטוגלית ובקיץ שעבר חתם במכבי פתח תקווה, אלא שפציעה שלו עוד בשלב גביע הטוטו השביתה אותו לאורך כל העונה. מי שמייצג את השחקן הוא סוכן השחקנים האשדודי, עידן בן אבו, שכבר פועל למשא ומתן בין הצדדים.

sss

אייזיק פפואה. רק חתם וכבר יושאל (מדיה מ.ס אשדוד)

imageעוד כתבות

בודק...