מתחילים לעבוד: מ.ס אשדוד האריכה חוזה לשניים משחקניה

יעקב בריהון שבלט במשחקי הפלייאוף התחתון חתם לשנתיים נוספות וישלים חמש עונות במועדון באדום-צהוב. גם מרטין נדזי שחקן קבוצת הנוער חתם ל5 שנים נוספות - במועדון רואים בו השקעה למכירה עתידית. טרם ברור אם בן שמעון ימשיך עונה נוספת

image 171 imageתגובות imageהדפסה
article

מדיה מ.ס אשדוד

לא מבזבזים זמן: אז נכון, עדיין לא ידוע האם רן בן שמעון ימשיך כמאמן מ.ס אשדוד בעונה הבאה למרות שיש לו חוזה במועדון, אך זה לא מונע מג’קי בן זקן והצוות המקצועי להתחיל לבנות את שלד הקבוצה לקראת הקיץ הקרוב.

אתמול (ראשון) הודיעה הקבוצה על הארכת חוזה לשניים משחקניה, צמד הקשרים, יעקב בריהון ומרטין נדזי. בריהון בן ה-28 הגיע לפני שלוש עונות מבית”ר ירושלים וגדל במחלקת הנוער של הפועל ראשון לציון.

השחקן שכבש בעונה האחרונה שלושה שערים לצד שלושה בישולים ובלט בעיקר במשחקי הפלייאוף התחתון, חתם לשנתיים נוספות באמצעות סוכנו האשדודי, עידן בן אבו, ואמר “שמח לחתום כאן לשנתיים נוספות ובכך להשלים 5 שנים במועדון שהוא כמו משפחה. מודה למועדון על האמון ומקווה להחזיר על המגרש”.

מדיה מ.ס אשדוד

מי שעוד ביקר אתמול במשרדו של ג’קי בן זקן וחתם לחמש עונות נוספות הוא הקשר הקמרוני הצעיר, מרטין נדזי, שכבר הספיק לערוך כמה הופעות בודדות העונה בקבוצה הבוגרת והיה שותף לאליפות המרשימה של קבוצת הנוער. נדזי שבו רואה אשדוד פוטנציאל גדול למכירה עתידית, הוסיף גם הוא “עוד לא הספקתי להתאושש מחגיגות האליפות עם הנוער וכעת אני חותם על חוזה ארוך טווח במועדון שהפך לבית חם עבורי. אני הכי מאושר שיש”.

imageעוד כתבות

בודק...