מרגש: מכבי אשדוד ערכה טורניר לזכרה של יאשה אליאשוילי

מועדון הכדורסל הצהוב של העיר שמפגין לא פעם את התמיכה ששלו לקהילה, ערך טורניר לזכרו של אליאשוילי ז"ל שנפטר לפני כ-שנתיים והיה אחד השחקנים המבטיחים של קבוצת הנערים של מכבי אשדוד. קבוצת הנוער שקרויה על שמו, ניצחה בטורניר שנערך במקיף ח' וכלל בין היתר את השתתפותם של קבוצות ממודיעין, פתח תקווה ונתניה. "יאשה היקר - אתה בליבנו לעד" נכתב בהודעת המועדון

image 110 imageתגובות imageהדפסה
article

מכבי יאשה אשדוד עם הגביע המרגש (דיגישארק מדיה)

בשני לינואר 2021 נפלה קרתה טרגדיה נוראית שהשפיעה על מחלקת הנוער של מכבי אשדוד והכניסה אותה לשוק טוטאלי. יאשה אליאשוילי בן ה-16 נפטר במהלך שנתו והותיר את יתר חבריו לקבוצה ואת משפחתו באבל עצום.

היום (שלישי) כמעט שנתיים לאחר המקרה הכואב, מועדון הכדורסל של מכבי אשדוד ערך טורניר מרגש לזכרו של יאשה, בו קבוצת הנוער של מכבי אשדוד בכדורסל שקרויה על שמו של אליאשוילי, קטפה את המקום הראשון לאחר שני ניצחונות באולם הספורט במקיף ח’, ובעיקר הצליחה לרגש את כל הנוכחים באולם, כולל הילדים הצעירים שהגיעו ונטלו חלק בטורניר והיו שותפים לזכרו של יאשה.

 

הטורניר עצמו כלל 4 קבוצות (מכבי יאשה אשדוד, עוצמה מודיעין, מכבי פתח תקווה ואליצור נתניה), כשבחצי הגמר הראשון גברו הדולפינים על הנתנייתים בתוצאה 80:74 והעפילו למשחק הגמר מול עוצמה מודיעין.

שחקניו של תמיר שמחוני רשמו שני משחקים נהדרים בדרך לזכייה בגביע. במשחק הגמר שהתקיים במקיף ח’ הצהובים כחולים גברו על עוצמה מודיעין 69:73 וסיכמו יום משחקים נהדר. במקום השני זכתה עוצמה מודיעין ובמשחק על המקום השלישי ניצחה אליצור עירוני נתניה את מכבי פ”ת.
בתום משחק הגמר התכנסו שחקני כל הקבוצות והצוות על הפרקט וצפו בסרטון שהוקרן לזכר יאשה אליאשווילי ז”ל, ששיחק במועדון ושעל שמו נקראת גם קבוצת הנוער. “יאשה היקר – אתה בליבנו לעד” נכתב בפוסט אותו פרסם המועדון בדף הפייסבוק.
בין הנוכחים שניהלו את הטורניר היו המנהל המקצועי של מחלקת הנוער, נתי כהן, וכן מנהל המחלקה, יאיר זוהר.
sss

יאשה אליאשוילי ז"ל (דיגישארק מדיה)

הנערים מארבע המועדונים בצפייה בסרטון על יאשה ז"ל (דיגישארק מדיה)

נתי כהן (במרכז) ויאיר זוהר (בשמאל) (דיגישארק מדיה)

imageעוד כתבות

imageתגובות

בודק...