מעצבים את הקישור: עידו בן יוסף חתם בעירוני אשדוד

הקשר האחורי בן ה-23 יעשה גם הוא את המעבר משמשון כפר קאסם אל קבוצת האוהדים הצהובה שלה העיר. בן יוסף גדל במחלקת הנוער של הפועל רעננה ושיחק בין היתר גם בבני לוד

image 101 imageתגובות imageהדפסה
article

מדיה עירוני אשדוד

יכול מאוד להיות שמדובר בסוג של אסטרטגיה מעניינת מצידו של מאמן עירוני אשדוד, יוסי חכים, והמנהל המקצועי, ברוך דגו. הסיבה היא שמתוך שבעה שחקני רכש עד כה שהצהובים-כחולים מליגה א’ דרום החתימו הקיץ, ארבעה שיחקו אשתקד במדי קבוצת הצמרת של שמשון כפר קאסם.

 

הערב (חמישי) קבוצת האוהדים הודיעה על החתמתו לעונה הקרובה של הקשר האחורי, עידו בן יוסף. מדובר בקשר בן 23, ‘גרזן’ כפי שמכנים בשפת הכדורגל, שנחשב לטכני ופיזי מאוד ויוסיף לא מעט אגרסיביות ומחץ למרכז השדה הצהוב בעונה הקרובה. בן יוסף ישתף פעולה בחלק זה של המגרש יחד עם אור האק ואליעזר יוסף שעליהם בישר המועדון שימשיכו לעונה נוספת לאחר שסיפקו חצי עונה נהדרת תחת חכים בעונה שעברה.

 

בן יוסף מצטרף כאמור לחבריו מכפר קאסם שכבר חתמו הקיץ באשדוד, דודי אלון שנחשב לאחד השוערים הטובים בליגה א’, הבלם עומר ריסמני והמגן ימני שגיא קביליו. בין היתר הצטרפו עוד לעירוני הקשר, אריאל לזמי, שנחשב עד כה להחתמה הנוצצת של הקבוצה הקיץ, החלוץ, יונתן כהן, שהגיע מבית”ר נורדיה וכן הבלם שחתם ממש אתמול, אוהד עטיה.

משחק ההכנה של הקבוצה שהיה אמור להיערך ביום שלישי מול מודיעין בוטל ובמקומו מכבי יבנה אירחה את עירוני מודיעין במגרשה הביתה והפסידה לה 2-1. משחק ההכנה הבא של עירוני אשדוד ייערך ביום שישי בבוקר בשעה 9.00 מול הפועל מרמורק בחוץ.

sss

ירון קליין

imageעוד כתבות

בודק...