מסתמן: משחק הפתיחה של מ.ס אשדוד יידחה

לאחר שהפועל באר-שבע הגישה בקשה לדחיית המשחק נגד החבורה של רן בן שמעון בעקבות משחקיה בפלייאוף הקונפרנס ליג, מנהלת הליגה וההתאחדות צפויות לאשר זו בעקבות חיקוק חדש בתקנון. באשדוד זועמים "ליגה של נגררות ומחליטות"

image 60 imageתגובות imageהדפסה
article

מ.ס אשדוד אמורה להתחיל יום ראשון הקרוב את משחקי ליגת העל שלה כשתצא למשחק חוץ באצטדיון טוטו-טרנר נגד מחזיקת הגביע אשתקד, הפועל באר-שבע. אלא שמסתמן שהפרימיירה של שתי הקבוצות בליגה תידחה למועד מאוחר יותר, זאת בעקבות בקשתה של הקבוצה המארחת לדחות את המשחק.

 

הרצון של האדומים מבירת הנגב מגיע בעקבות כך שהערב (חמישי) תשחק הקבוצה ברומניה במסגרת שלב הפלייאוף של ה’קונפרנס ליג’, המפעל השלישי בחשיבותו באירופה, וביום חמישי הבא ייערך משחק הגומלין בבאר שבע. מי שהעלתה את נושא דחיות המשחקים לקבוצות שהגיעו לשלב הפלייאוף במסגרות האירופיות היא האלופה, מכבי חיפה, שביקשה לדחות את משחק הליגה שלה מול בני סכנין, על מנת שתוכל להתמקד בפוקוס מלא בקרב שלה במוקדמות ליגת האלופות. כתוצאה מכך גם באר שבע וגם מכבי תל-אביב שמשחקף אף היא בקונפרס ליג, הגישו בקשה דחופה לדחיית המשחק שלהן.

 

הבוקר היה נראה שהסיכוי להיענות עבור הבקשות של באר שבע ותל-אביב יהיו סרק, אלא שבשעה האחרונה חלה התפתחות ומסתמן כי יחוקק חוק חדש שיאפשר את דחיית המשחקים.

“בעקבות שינוי התקנון בנושא מכבי חיפה ועל מנת לשמור על שיוויון בין כל הקבוצות המשתתפות במפעלים האירופיים התקנון ישונה כך שכל קבוצה בשלבי ההכרעה לעליה לשלב הבתים של מפעל אירופי תוכל לדחות את משחק הליגה פעם אחת. ועדת הליגה תשבץ את המשחק למועד המוקדם ביותר האפשרי”. נכתב בהודעה מצד ההתאחדות לכדורגל.

 

באשדוד זועמים על כך שבכלל לא שואלים אותם על נושא הדיון לדחיית המשחק וגורם בקבוצה אמר “דחו לנו משחק גביע טוטו נגד בית”ר ירושלים למועד שעדיין לא הוחלט. פתאום רוצים לדחות לנו משחק נוסף, זאת ליגה של נגררות ומחליטות”.

imageעוד כתבות

בודק...