מכה קשה למועדון ספורט אשדוד: לוקאס סלינאס סיים את העונה

הקשר הבריזלאי שחתם הקיץ במועדון וכבש שער ליגה אחד, אובחן עם קרע מלא ברצועה הצולבת הקדמית ויחזור לשחק רק בעונה הבאה. "המועדון ילווה את השחקן בתהליך השיקום הארוך שמחכה לו. אנו מאחלים ללוקאס רפואה שלמה והחלמה מהירה" נכתב בהודעת הקבוצה

image 57 imageתגובות imageהדפסה
article

לוקאס סלינאס. החלמה מהירה (מדיה מ.ס אשדוד)

מ.ס אשדוד אמנם נשארה במקום החמישי בטבלת ליגת העל, אך היום (שני) האדומים-צהובים ספגו מכה לא פשוטה בכלל. הקשר הברזילאי, לוקאס סלינאס, שחתם בקיץ האחרון באשדוד והיה שחקן הרכש הראשון של רן בן שמעון לקראת העונה הנוכחית, נפצע ביום שבת במשחק ההפסד 2:0 לבית”ר ירושלים ולאחר בדיקות מקיפות שעבר, אובחן עם קרע מלא ברצועה הצולבת הקדמית ולמעשה סיים את העונה.

 

הקשר בן ה-26 הגיע לאשדוד העונה מלוקטומטיב פלובדיב הבולגרית לאחר שגם שיחק בליגה הפורטוגלית השנייה. סלינאס חתם לעונה אחת עם אופצייה לעונה נוספת מצד המועדון, ועד כה במשחקי הליגה כבש שער ליגה אחד, אותו שער במשחק החוץ מול קריית שמונה, אותו סיימה אשדוד בתוצאת תיקו 1:1.

סלינאס יש לציין החמיץ שלושה משחקים העונה כשנפצע במשחק ההפסד 3:0 להפועל ירושלים, גם כן בברכו, ולאחר הפציעה בשבת האחרונה באותו המקום ניכר היה שמדובר בפציעה לא פשוטה, אך באשדוד לא תיארו שהקשר יסיים את העונה ולמעשה אם בכלל ימשיך לשחק באשדוד, זה יקרה רק בעונה הבאה.

המאמן רן בן שמעון יצטרך להחליט האם להקפיא את השחקן, אופצייה שככל הנראה תתממש, ואז האם להחזיר לסגל את המגן השמאלי הגנאי, מונטרי קמהאני, או שמא לצרף בחודש ינואר בחלון העברות הקרוב שחקן זר נוסף לחלק הקדמי.

 

“לאחר שנפצע במשחק האחרון נגד בית”ר ירושלים, הקשר לוקאס סלינאס עבר בדיקות מקיפות אצל רופא הקבוצה, ד”ר דרור לינדנר, ואובחן כי הוא סובל מקרע מלא ברצועה הצולבת הקדמית. הקשר ינותח בשבועות הקרובים, וצפוי לחזור למגרשים רק בעונה הבאה.

המועדון ילווה את השחקן בתהליך השיקום הארוך שמחכה לו. אנו מאחלים ללוקאס רפואה שלמה והחלמה מהירה”. נכתב בהודעת המועדון.

sss

לוקאס סלינאס במשחק האחרון נגד בית"ר (מדיה מ.ס אשדוד)

imageעוד כתבות

בודק...