מחפשים זהות: הפועל אדומים אשדוד הפסידה להפועל פתח תקווה

שער בודד של רז שטיין העניק למלאבסים ניצחון 1:0 במשחק שנערך הבוקר באצטדיון היא' בין שתי ההפתעות של העונה שעברה בליגה הלאומית. חיים לוי ממשיך לבחון מספר רב של שחקנים כשבר סוויסה מועמד להצטרף

image 118 imageתגובות imageהדפסה
article

מדיה אדומים אשדוד

בעונה שעברה הפועל אדומים אשדוד והפועל פתח תקווה היו קרובות פסע קטן מעליית ליגה מפתיעה במיוחד. שני המועדונים שסיימו במקומות 4 ו-5 בהתאמה עם אותן מספר נקודות, מכוונות העונה למטרות אחרות. בעוד שהכחולים מפתח תקווה שואפים להתמודד על עליית ליגה, האדומים מאשדוד כאמור שיפתחו את העונה עם מינוס 11 נקודות רק רוצים לשרוד בליגה הלאומית לעונה נוספת ולחוות עונה בלי בעיות מקצועיות ובעיות מחוץ למגרש הכדורגל.

 

הבוקר (שני) שתי הקבוצות נועדו למשחק אימון שהתקיים באצטדיון היא’. אצל האשדודים חיים לוי עדיין מגבש את זהות הסגל לאחר החתמותיהם של הבלם, טל מכלוף, השוער מתן זלמנוביץ’ והקשר ים כהן, המאמן שחזר לקדנציה שנייה בוחן לא מעט שחקנים מליגות נמוכות יותר, ביניהם אגב החלוץ המקומי בר סוויסה שבעונה שעברה כיכב במדי עירוני אשדוד היריבה העירונית.

 

מנגד, בפתח תקווה כבר הסגל כמעט מושלם. עופר טסלפפה המאמן פתח בחוד עם עידן שמש ורז שטיין שאמורים להוות חלק קדמי מרשים בעונה הקרובה, ובדקה ה-31, האחרון מצא את הרשת לאחר בעיטה מסובבת מתוך הרחבה שננעצה בין הקורות של שוער האדומים וקבעה את תוצאת ההתמודדות.

ביום חמישי 21/7 תערוך הקבוצה משחק הכנה נוסף, בשעה 17:30 הפעם בכפר סבא מול הפועל.

 

imageעוד כתבות

בודק...