מארז שי לחג: עירוני אשדוד השיגה ניצחון ראשון העונה

הצהובים-כחולים של יוסי חכים נקלעו לפיגור בתחילת המחצית השנייה מול עירוני מודיעין, אך ידעו להגיב בצורה מושלמת עם שלושה שערים. שי דגן ואריאל לזמי שעלו מהספסל הכריעו את ההתמודדות והעניקו 3:1 מול העולה החדשה

image 268 imageתגובות imageהדפסה
article

ניצחון חשוב לעירוני אשדוד מול מודיעין (מאור לוי)

עירוני אשדוד מסיימת את השנה עם ניצחון ליגה ראשון. היום (שישי) קבוצת האוהדים בצהוב אירחה ב’סינתטיקו’ את העולה החדשה, עירוני מודיעין, והשיגה שלוש נקודות חשובות (3:1) שהיו חשובות לה כמו אוויר לנשימה לקראת המשך העונה.

 

הצהובים-כחולים של יוסי חכים הצהירו עוד לפני פתיחת הליגה כי המטרה העליונה היא לעלות אל הליגה הלאומית ולשם כך צירפו מספר שחקנים איכותיים בעיקר בחלק הקדמי. אלא ששני המחזורים הראשונים בהם הקבוצה השיגה נקודה אחת בלבד ולא השכילה למצוא את הרשת, עוררו ספקות בקרב האוהדים וההנהלה וההתמודדות היום הייתה סוג של מבחן מכריע עבור חכים שידע כי הוא חייב להרים את היכולת של שחקניו.

המאמן שהמשיך לעונה שנייה בצד הצהוב של העיר פתח עם רביעייה קדמית שכללה את ליאל כהן ואליחי צברי שהגיעו הקיץ ממכבי יפו, וכן את עמית מלכה ודניאל אגמי שפתחו בכנפיים.

המחצית הראשונה הייתה כולה בשליטה של עירוני. מלכה וצברי הגיעו לשתי הזדמנויות גדולות מתוך הרחבה אך פספסו את המסגרת של השוער האורח ואקס עירוני, יונתן רוטשילד, וגם לאגמי הייתה הזדמנות נהדרת ומבצע סולו אישי שלו הסתיים בעצירה נהדרת של השוער, ובסיום המחצית הראשונה התוצאה הייתה 0:0 מאכזב.

 

במחצית השנייה החל האקשן. שי מאור מאמנה של מודיעין שבעבר אימן את עירוני והיה זה שהעלה את הקבוצה לליגה א’, חייך ראשון. בדקה ה-60 טעות קשה של אלון סולטן הקשר של עירוני, סידרה לרון שלום מתנה נהדרת וזה הכניע בבעיטה מחוץ לרחבה את השוער הצהוב, דודי אלון.

עירוני הגיבה מיד. שלוש דקות עברו ואור האק הבלם ניצל ערבובייה בתוך הרחבה כדי לדחוק את שער השיוויון ועשר דקות מאוחר יותר היה זה המחליף ושחקן הבית של המועדון, שי דגן, שכבש בנגיעה קסומה מתוך הרחבה את המהפך הצהוב.

רגע לפני הסיום אגמי פרץ נהדר באגף ימין והכניס כדור עם המון רגש אל תוך הרחבה, אותו מחליף נוסף, אריאל לזמי, ידע לנצל היטב ולגלגל בקלות את השלישי של הצהובים.

sss

יוסי חכים ניצל ממבוכה ואולי מפיטורים בזכות הניצחון (ירון קליין)

imageעוד כתבות

בודק...