לא כוחות: מכבי בנות אשדוד הובסו ברמלה

אחרי הניצחון ביום חמישי, הצהובות של עדן ענבר חטפו מהלומה (85:55) במשחק מספר 2 בסדרת הגמר. ביום חמישי אשדוד תארח את המשחק השלישי ותקווה לחזור לנצח

image 201 imageתגובות imageהדפסה
article

מנהלת ליגת העל בכדורסל נשים

מכבי בנות אשדוד הגיעה הערב (שני) לאולם ב”גן נחום” למשחק מספר 2 בסדרת גמר הפלייאוף בליגת העל לנשים. אחרי שניצחו את המשחק הראשון בהארכה, אף אחד לא היה מוכן למה שקרה במשחק השני בו הרמלאיות רמסו את האשדודיות עם 85:55 מוחץ ובניצחון הגבוה ביותר שהיה אי פעם בסדרת גמר לנשים.

למעשה המשחק הוכרע כבר בעשר  הדקות הראשונות. השחקניות של שירה העליון שנהנו מעידוד תומך ביציעים קבעו יתרו מרשים של 27:6 בסיום הרבע הראשון עם לא מעט סיוע מהסנטרית הוותיקה בת ה-33, אמה קאנון שסיימה את הערב עם 24 נקודות וארבעה עשר כדורים חוזרים.

 

ויקטוריה ויואינס היחידה שתפקדה בשורות אשדוד הערב (צילום: מדיה ליגת העל בכדורסל נשים)

 

אם רוצים להבין עד כמה השחקניות של עדן ענבר סבלו מערב נוראי, שימו לב למספרים. השחקנית היחידה שסיימה עם יותר מעשר נקודות הערב הייתה ויקטוריה ויויאנס שתרמה 18 נקודות, בעוד ששתי הזרות האמריקאיות הנוספות של הקבוצה, אליסון הייטאוור וקלסי בון תרמו בסך הכול 13 נקודות משותפות ב-51 דקות.

בכל אופן רמלה המשיכה לשלוח ולרקוד על הפרקט. קריסטל דנדג’רפילד סיפקה גם היא משחק מצוי עם 23 נקודות כשאשדוד מנגד איבדו 16 פעם את הכדור ואיפשרו למארחות להשוות בקלות את הסדרה ל-1:1.

ביום חמישי יתקיים משחק מספר 3 בסדרה באולם “הקריה” באשדוד.

imageעוד כתבות

בודק...