יניב מזרחי סיכם במועדון ספורט אשדוד – נאור סבג וגיל כהן האריכו חוזה

שני החלוצים צפויים להמריא עם הקבוצה הלילה למחנה האימון בסלובניה. נאור סבג חתם רשמית לעונה נוספת ורן בן שמעון מנסה להחתים קשר אחורי ושחקן כנף

image 91 imageתגובות imageהדפסה
article

טל אקוקה

מ.ס אשדוד תטוס הלילה בין חמישי לשישי לעיירה ‘בלד’ בסלובניה לקראת מחנה אימון שייערך למעלה משבוע. במחנה האדומים-צהובים צפויים לשחק מול שלושה יריבות מחוץ לארץ. הראשונה תהיה מ.ט.ק בודפשט מהליגה ההונגרית, לאחר מכן התמודדות מול לובליאנה המקומית ובסופו של המחנה צפוי להיערך משחק נגד קבוצת סלובצ’קו הצ’כית.

 

בינתיים עושה רושם שרן בן שמעון צפוי להתחזק לפחות בשני שחקני רכש נוספים שיטוסו עם הקבוצה לסלובניה.

מי שסיכם בקבוצה ויעבור בהשאלה ממכבי נתניה עם אופציית רכישה בתום העונה הבאה הוא החלוץ יניב מזרחי. מזרחי בן ה-28 חתם בקיץ הקודם בנתניה שסיימה במקום הרביעי את העונה שעברה ומעוניין לקבל דקות משחק רבות יותר. מזרחי אשתקד מצא את הרשת שלוש פעמים ויחזק את החלק הקדמי של אשדוד לאחר שיצטרף אליה אחרי משחקה של מכבי נתניה הערב בחצי גמר גביע הטוטו מול מכבי תל-אביב בהתמודדות בין הקבוצות שישחקו במוקדמות ה”קונפרנס ליג” בשבוע הבא.

 

 

sss

יניב מזרחי (מדיה מכבי נתניה)

 

שחקנים נוספים שיטוסו עם אשדוד למחנה הם אור אינברום שאמנם לא נספר בתכניות של בן שמעון לעונה הקרובה, אך ינסה להרשים בכל זאת את מאמנו לאחר שבעונה שעברה הושאל למכבי פתח תקווה והעונה בינתיים לא מצא קבוצה חדשה. כמו אינברום, גם המגן השמאלי הקולומביאני\יהודי, דויד קופרמן, יטוס עם הקבוצה ובמועדון מבהירים שהשחקן אמור לחתום ולהיות הפיתרון הראוי עד שמונטרי קמהאני הגנאי יחזור לפעילות.

 

גם חלוצה של מכבי תל-אביב, אוסמה חלאיילה, במשא ומתן מתקדם עם אשדוד בנוגע להשאלתו מהמועדון הצהוב-כחול וגם הוא עשוי להצטרף לסגל האשדודי שקרוב לשלמותו בסלובניה.

 

בינתיים, שני שחקנים שהאריכו את חוזיהם במועדון הם הבלם ושחקן הבית הצעיר, גיל כהן, וכן הקשר נאור סבג שחתם לעונה נוספת. כהן אגב, חתם לשלוש עונות נוספות באשדוד.

נאור סבג האריך חוזה (מדיה מ.ס אשדוד)

imageעוד כתבות

בודק...