“ילד של אבא” > רז פרי בשיר לזכרו של בן דודו, סרן עמרי שחר ז”ל

פרויקט מיוחד ליום הזיכרון לחללי צה"ל של 'אשדודי' מביא מכתבים אישיים שכותבים אלו שנשארו להתמודד, להתגעגע ולכאוב את האובדן הגדול של האהובים להם. רז פרי כתב והלחין שיר לבן הדוד שאיבד, לדוד שלו וגם לאבא שלו עצמו >

image 127 imageתגובות imageהדפסה
article

רז פרי

“הטריגר לכתיבת השיר היה בגלל סיפור אישי שלי, אחרי הפעם הראשונה שיצא לי לראות את אבא שלי במצב רגיש ממש…
יום אחד אבא שלי ואמא שלי דיברו ביניהם, על מי יעשה את החג אצל סבתא. רוב האחים כבר נמצאים בשלב שהם גם סבא וסבתא בעצמם ובקושי יכולים לנייד את עצמם לחגים אצל אמא שלהם.

ואני רואה את אבא שלי יושב מעורער על כיסא ואומר לי ״גם אתם תהיו ככה?, גם אתם שתהיו גדולים לא תבואו אלינו?״

זה כל כך כאב לי לשמוע את זה מאבא שלי, החשש הזה מהעתיד שיבוא…כמובן שהדבר הראשון שאמרתי לאבא שלי זה ״אבא נראה לך? כל החיים אני אחפור לך״ ובאמת ככה אחר כך המשכנו לדבר ולהעביר את הנושא.

כשהתחלתי לכתוב את השיר ״הילד הקטן שלך״ במקום אבא שלי, הדבר היחיד שעלה לי לראש זה בן דוד שלי ז״ל ״עמרי שחר״ ואשר שחר דוד שלי (אבא של עמרי). עמרי היה הגאווה של המשפחה והיה כל כך יפה, מוכשר, חכם וטוב לב.

החיוך של עמרי היה הדבר הכי יפה שראיתם בחייכם.

ופשוט עברו כל כך הרבה שנים ועדין עמרי ז״ל נשאר הילד הקטן של אשר, נראה בדיוק כמו אשר והלך בדיוק בדרך של אביו לחיל הים. כל כך הרבה רגשות מעורבים בשיר אחד שהייתי חייב להוציא אותו ואני מאוד מקווה שכולכם תתחברו ותכנסו אחר כך לראות איזה בן אדם מדהים היה עמרי”.

imageעוד כתבות

בודק...