יום בחיי אשדודית > מלכת הויזואל, המעצבת אופק מליק

אופק מליק (25) היא סטונדטית לתקשורת חזותית ואוחזת עסק פעיל ויצירתי במיוחד של עיצוב גרפי בשם ׳מליק׳ - באופן כללי אין תחום ויזואלי שהיא לא נוגעת בו > עריכת וידאו, אנימציה, מיתוג, עיצוב גרפי, צילום, ציור, עיצוב חולצות... כך שאין אין מישהו בעיר שלא מכיר את העבודות שלה אחרי שעיצבה לפבלה, לגודה, לפארינו ולמי לא בעצם? בנוסף היא גם אשת שיווק וסושיאל מדיה של אהובת הספן ורוטשילד 30 שם היא לא מוותרת על מנת חלומי חלומית שאם עדיין לא הכרתם... זה הזמן

611 תגובות הדפסה
article

אופק מליק

שועל בזכוכית.

מליק פותחת את הוקר שלה בקפה הפוך קטן חזק על בסיס שיבולת שועל, בדרך כלל בפבלה ומשם היא ממשיכה לעבודה באהובת הספן. דיר בלאק שלא תעשו טעות – הכוס תמיד זכוכית, אפעם לא חרסינה. זה קריטי והיא אדומת שיער. כמעט תמיד היא תעשה איזו עבודה על הדרך עם הקומפיוטר כך שאין מצב שתפספסו את הנוכחות שלה.

 

sss

אופק מליק. שועל בזכוכית

5 דברים שלא ידעתם על אופק >

1. היא אוהבת מוזיקה ברמות, תמיד במרדף לגלות מוזיקה חדשה. התחביב שלה הוא להסתובב בשווקים בעיקר בחו”ל ולחפש קסטות, תקליטים ודיסקים מעניינים.
2.בהמשך ישיר לסעיף 1, היא שונאת מוזיקת רגאיי.
3. מתה מפחד ממחטים, דקירות ובדיקות. אבל קעקועים זה דווקא סבבה יש לה 8
4.החלום שלה זה שיהיה לה כלב.
5.יש לה דחייה קשה מאוד על גבול הפוביה מכפות רגליים.

 

*** וגם הרגשנו חובה להסביר לכם שהבחירה בשם המשפחה שלה “מליק” לשם העסק הגיע בעקבות כך שהן רק אחיות- בנות במשפחה והיא רצתה לשמר את השושלת איכשהו. נקסט

גדלה בנאפו באשדוד

הכי פשוט – הכי ממכר

בערבים היא בדרך כלל עושה דרינק ב’עלמא’ –  יש להם קוקטייל בשם ‘ וינסט וגה’ שהיא חולה עליו. משם לרוב היא ממשיכה – איך לא, למקום בו גדלה – הנאפו (“יצא לי גם כמה פעמים לנגן שם והיה טירוף אני מתה על זה. וגם היה ערב נשים באמת חד פעמי שהרמנו בעזרתו של גורדון וסמדר מלכה המלכה). בין לבין היא שותה גם קפה עם חברה – לרוב בדוגה כמובן, ולאחרונה גם ברוטשילד 30 (מקום חדש יחסית) שם תמיד תזמין את החלומי צרוב עם דבש וטימין, הכי פשוט אבל ממכר.

 

החלומי של רוטשילד 30 (צילום: גל זהבי)

עוד כתבות

תגובות