חתמה וחזרה בה: מ.ס אשדוד מעוניינת לבטל את הסכם רכישתו של שי אייזן

למרות שהודיעה על החתמתו של קשר הפועל תל-אביב לשעבר, שי אייזן, על חוזה לארבע עונות, במועדון בראשותו של ג'קי בן זקן ביצעו פניית פרסה ושלחו מסר זועם לאדומים מת"א - בדרישה לבטל את הסכם הרכישה, תוך טענה שהקשר הגיע פצוע בידיעת קבוצתו הקודמת. אשדוד טרם העבירה את התשלום הראשון עליו ועלולים לחטוף תביעה

image 123 imageתגובות imageהדפסה
article

מדיה מ.ס אשדוד

סאגה כזאת לא קורית כל יום בכדורגל הישראלי ובטח שלא בליגת העל. לאחר שלפני פחות משבועיים הודיע מועדון ספורט אשדוד על החתמתו של הקשר האחורי, שי אייזן, לארבע העונות הקרובות במועדון בעסקה בה תעביר אשדוד 700 אלף שקלים לקבוצתו הקודמת, הפועל תל-אביב,  כעת באשדוד שיגרו מסר לאדומים וטענו שהם יורדים מהסכם הרכישה.

 

הסיבה מבחינת אשדוד היא ברורה ואם הטענות נכונות גם מוצדקת. באשדוד נדהמו לגלות שאייזן הגיע פצוע, זאת למרות שעבר מן הסתם בדיקות רפואיות קפדניות טרם חתימתו הרשמית, והפנו אצבע מאשימה בנושא להפועל תל-אביב על כך שלא דיווחו על הפציעה לאשדוד.

 

מי שקיבלו את הבשורה בתדהמה היו כמובן אנשי המועדון מתל-אביב שפנו לאשדוד אתמול בדרישה לקבל את התשלום הראשון מבין שניים בחוזה עליו סיכמו הצדדים בנוגע למעברו של השחקן. על-פי החוזה אשדוד היו אמורים להעביר 350 אלף שקלים בשתי פעימות (700 אלף בסך הכול) כשהתשלום הראשון היה אמור להגיע בעשירי ליולי. לאחר שהאדומים לא קיבלו את 350 אל השקלים הראשונים, נעשתה כאמור הפנייה לאשדוד ובחזרה באשדוד הגיבו כי הם מעוניינים לרדת מההסכם ולשלוח את אייזן חזרה להפועל ת”א מהסיבה שצוינה לעיל.

 

בהפועל תל-אביב קיבלו זאת בהלם ועשויים לשגר מכתב תביעה לאשדוד ולג’קי בן זקן. אמש השחקן לא שותף במשחק האימון בו ניצחה הקבוצה של רן בן שמעון 2:1 את בית”ר ירושלים ולפי גורמים במועדון השחקן מתאמן לבד ומתקשה להתאמן לצד יתר שחקני הקבוצה.

sss

לירון מולדובן

imageעוד כתבות

בודק...