חסרת מחץ: עירוני אשדוד נפרדה בתיקו מאופס מול מכבי הרצליה

השחקנים של יוסי חכים שוב הגיעו למספר משמעותי של מצבי הבקעה אך סבלו מחוסר איכות ברגל המסיימת. במחזור הבא הקבוצה תצא למשחק צמרת בחוץ מול בקעת הירדן

image 72 imageתגובות imageהדפסה
article

אוהדי עירוני אשדוד במשחק מול הרצליה (מדיה עירוני אשדוד)

בשבוע שעבר קבוצת האוהדים של עירוני אשדוד השיגה את ניצחונה הראשון העונה בליגה א’ דרום כשגברה 3:1 בבית מול העולה החדשה, עירוני מודיעין.

הערב (שבת) הצהובים-כחולים קיוו המשיך במומנטום עם משחק ביתי נוסף, הפעם מול מכבי הרצליה שגם היא כמו החבורה מאשדוד, מכוונת לחלק העליון של הטבלה, אלא שהשתיים נפרדו בתיקו מאופס וינסו לחזור לנצח במחזור הבא.

 

עירוני בישרה בתחילת השבוע על החתמתו של החלוץ הכי מרשים ככל הנראה שהגיע אל הקבוצה בגלגול החדש שלה, אלי אלבז. אלבז בן ה-30 פתח הערב על הספסל ועלה כמחליף, כשיוסי חכים המאמן החליט להמשיך עם הרביעייה הדמית שכללה את דניאל אגמי, עמית כהן, ליאל כהן ואליחי צברי.

 

המשחק עצמו היה בשליטה של עירוני שאף הגיעה אל מספר מצבי הבקעה קוצים, אך סבלה מחוסר מזל וגם מחוסר ביצוע של החלק הקדמי שעושה דברים יפים בתור פעולות אינדיבידואליות של השחקנים בהתקפה.

הקהל הצהוב שהגיע במטרה לראות את קבוצתו משיגה שלוש נקודות נוספות, יכול להיות שבע רצון לפחות מזה שהקבוצה הציגה משחק הגנתי יציב ושמרה על רשת נקייה.

במחזור הבא עירוני תצא למשחק חוץ בפתח תקווה מול הפועל בקעת הירדן שנמצאת במקום השלישי בטבלה עם 8 נקודות, שלוש מעל לעירוני אשדוד.

imageעוד כתבות

בודק...