השלט שהושחת הוחלף > “אפס סובלנות לאלימות בעיר אשדוד”

ראיתם את השלט עם הדמות הנשית שהושחת שוב בעיר? ובכן - חברת מועצת העיר ויו"ר הוועדה למניעת אלימות עו"ד אורית אלמוזלינו הפעילה את כל מי שצריך כדי להחליפו באופן מידיי

image 126 imageתגובות imageהדפסה
article

"שירות טיל" - עו"ד אורית אלמוזלינו פעלה להחלפת השלט המושחת

נמאס לכם מהדרת הנשים במרחב הציבורי באשדוד? עו”ד אורית אלמוזלינו-רייז, חברת מועצת העיר מספרת ל”אשדודי” כי לפי החלטת הוועדה בראשותה שאושרה במועצת העיר, באשדוד יש אפס סובלנות לאלימות, לרבות במרחב הציבורי  והשלט שהושחת הוחלף באופן מיידי בשלט חדש.

יתרה מכך, היא פונה מכאן בכל לשון של בקשה לתושבי העיר: “ראיתם שלט שהושחת? חייגו למוקד העירוני 106. פוסט ברשתות החברתיות תמיד מצטלם יפה אבל אם אתם באמת בעניין של לשנות, תרימו טלפון ונדע לטפל. תושבי העיר הם העיניים שלנו ורק כך נוכל לשנות”.

עו”ד אלמוזלינו מדגישה שישנו פרוטוקול מסודר בעניין והם יודעים לטפל במטרד האלים ומודה לראש העיר שמגנה את התופעה ומטפל בה באופן אישי בסיועו של שמואל דוד, עוזרו, וכן לראש סיעתה שמעון כצנלסון.

ובנימה אישית מוסיפה: “אני נוסעת ברחבי העיר בתקופה האחרונה ומאוד שמחה לראות עוד ועוד נשים שמחייכות אליי מבעד לשילוט ברחבי העיר. לראות שלט שמושחת על רקע מגדרי (גם אם התופעה פחתה) מאוד מתסכל על רקע העבודה של עיריית אשדוד בנושא. קיימתי שיחות רבות עם מפקד תחנת אשדוד, סנ”צ אילן שושן, ואני סמוכה ובטוחה שלמרות המשימות הרבות שמוטלות על המשטרה בימים אלו הוא יפעל בנחישות למצוא ולאתר את המשחית (ידוע לנו על משחית אחד סדרתי. כתב אישום טרם הוגש לצערי)”.

imageעוד כתבות

imageתגובות

בודק...