השחקן שעשוי להיות הנדוניה של ג’קי בן זקן ממכירת בית”ר ירושלים

האיש החזק במועדון ספורט אשדוד היה מעורב ישיר בעסקת מכירת בית"ר ירושלים לברק אברמוב כשהגיע בתור נציגו של משה חוגג אל הפגישה הלילית אצל ח"כ ניר ברקת. יאן יוסופוב החלוץ שכיכב בקבוצת הנערים של הירושלמים מתאמן עם הנוער של אשדוד במחנה האימון בבולגריה ועשוי לחזק את אלופת המדינה

image 76 imageתגובות imageהדפסה
article

לירון מולדובן

האירוע הספורטיבי הגדול שקרה בשבוע האחרון היה ללא ספק מכירתה של מועדון הכדורגל בית”ר ירושלים, מידיו של איש העסקים המושמץ, משה חוגג, אל אלו של איש העסקים, ברק אברמוב, שהיה בעבר הלא רחוק הבעלים של קבוצת בני יהודה.

העסקה שצפויה להיסגר סופית במהלך היום ולהיות מאושרת על-ידי הבקרה התקציבית וההתאחדות לכדורגל, לא הייתה יכולה להתקיים ללא עזרתו של האיש החזק במועדון ספורט אשדוד, ג’קי בן זקן.

 

בן זקן שמקורב מאוד לחוגג ונחשב לאחד מחבריו הטובים ושותף עסקי שלו, הוזעק שלשום בשעות הלילה המאוחרות אל ביתו של חבר הכנסת מטעם הליכוד, ניר ברקת. על-פי עדויות של אנשים המקורבים לחוגג ואברמוב, ללא סיועו של בן זקן שתיווך בין הצדדים, העסקה שהצילה את בית”ר ירושלים מירידה מבישה אל ליגה א’, לא הייתה יוצאת לפועל.

 

כזכור, בן זקן כבר כמעט היה שותף לעסקה מאוד מעניינית בחודש ינואר האחרון בין המועדון הירושלמי לבין מ.ס אשדוד. הודעות דוברות שהוציאו שני המועדונים בישרו על כך שבן זקן סיפר לירושלמים חבל הצלה כ-ש”דאג” למעבר של כשלושה מיליון שקלים שהצילו את בית”ר מפירוק באמצע העונה, תמורת הזכויות על השחקנים ירדן שועה ואביאל זרגרי, אלא שהזכויות עליהם בסופו של דבר ירדו מהפרק.

sss

משה חוגג וברק אברמוב בחתימת העסקה ביניהם, ומה עם המתווך? (דוברות בית"ר ירושלים)

 

אותו תיווך שנעשה באמצעות בן זקן, אם קשר או בלי קשר, הביא לכך שאחד היהלומים והפרוספקטים הגדולים של בית”ר, צפוי לעבור באופן רשמי לאשדוד. מדובר ביאן יוסופוב, חלוץ בן 17 שכבש בעונה שעברה 31 שערים בקבוצת נערים א’ של הצהובים-שחורים בשלושים משחקי ליגה ומתחילת העונה הספיק להתאמן עם הקבוצה הבוגרת ואף לכבוש את השער המצמק של בית”ר במשחק האימון נגד אשדוד, אז האדומים-צהובים ניצחו 2:1.

 

יוסופוב שמיוצג על-ידי הסוכן ושחקן העבר, טל בן חיים, המריא למחנה האימון של קבוצת הנוער של אשדוד בבולגריה, זאת אגב ללא ידיעת יוסי אבוקסיס המאמן של בית”ר, אך עושה רושם שבבירה לא יקשו על מעברו של יוסופוב שרוצה מאוד לעבור לאשדוד.

יאן יוסופוב במרכז. יחזק את הנוער של אשדוד (דוברות בית"ר ירושלים)

imageעוד כתבות

בודק...