הצהוב עולה באירופה: בנות אשדוד ניצחה בליטא

הצהובות שמחזיקות במאזן מושלם בליגה המקומית, עשו את הסיפתח שלהן העונה גם במסגרת ה'יורוקאפ' עם ניצחון 76:64 מול קיברקיסטיס הליטאית. קלאני בראון הרשימה עם 26 נקודות בדרך למאזן 1:1 במפעל

image 39 imageתגובות imageהדפסה
article

ניצחון ראשון באירופה לבנות אשדוד (מדיה מכבי בנות אשדוד)

ניצחון ראשון למכבי בנות אשדוד באירופה. הצהובות-כחולות של המאמנת, לק’ו ווילינגהאם, השיגה ניצחון חוץ מרשים במפעל ה’יורוקאפ’, כשגברה 76:64 על קיבקיסטיס הליטאית, במשחק בו האשדודיות שהגיעו בליווי של מספר אוהדים מסורים מהארץ, הצליחו לבצע הגנה טובה ולהחזיק ביתרון כמעט לאורך כל שלבי ההתמודדות.

 

האשדודיות פתחו את המפעל עם הפסד ביתי לגיור ההונגרית, והגיעו הערב (חמישי) לליטא כשהן יודעות שאסור להן להיכנס לפתיחה רעה של שני הפסדים.

המחצית הראשונה הסתיימה ביתרון מינימלי לצהובות של 34:33 ביכולת מצוינת של שתי האמריקאיות של הקבוצה, הסנטרית, קלאני בראון והגארדית, שאטורי ווקר שסיימה את המשחק עם דאבל-דאבל של 12 נקודות ו-11 כדורים חוזרים.

 

בעשרים הדקות האחרונות הבנות של ווילינגהאם העלו הילוך בעיקר בהגנה. בראון נעלה את הצבע ושלשות של יאקובסונה הלטבית, הריצו את היתרון האשדודי שנשמר עד הסיום. בראון הובילה את הקלעיות בצהוב עם 26 נקודות כשהיא מוסיפה שמונה כדורים חוזרים, מתוכן ארבעה בהתקפה, כששלוש שחקניות נוספות סיימו בדו-ספרתי. אלכס כהן קלעה 12, טל סהר ויאקובסונה הוסיפו 11 כל אחת.

imageעוד כתבות

בודק...