הפועל אדומים אשדוד באימון פתיחה – מאמן הנבחרת בא לפרגן

אמנם אימון הפתיחה "הרשמי" יתקיים רק בשלישי הבא, אבל מועדון הכדורגל של הפועל אדומים אשדוד פתח כבר הבוקר את אימוני הקבוצה על מנת שהצוות המקצועי יוכל לבחון כמו שצריך את סגל השחקנים שזומן לפתיחת האימונים. מאמן הנבחרת אלון חזן הגיע להזדהות וישב ביציע לצפות באימון הפתיחה. שחקן העבר דוד רביבו מונה לעוזר מאמן הקבוצה

image 479 imageתגובות imageהדפסה
article

אימון הפתיחה של הפועל אדומים אשדוד

המון התרגשות נרשמה הבוקר בקרב אוהדי והנהלת אדומים אשדוד עם תחילת אימוני הקבוצה לעונת 2022/23 בליגה הלאומית.

 

 

על רקע התהפוכות הדרמטיות שידעה הקבוצה לאורך כל החודשים האחרונים, כאשר רק “בדקה ה90” הקבוצה חזרה לידי האוהדים תחת העמותה של בית”ר אשדוד של יוסי קנפו שבא “להושיע”, הבוקר נצפו בעיקר חיוכים והתרגשות גדולה בקרב כל הצוות המקצועי ומעט האוהדים שהגיעו.
בעתיד הקרוב עוד נכונים לקבוצה אתגרים מקצועיים עצומים, כמו גיוס תקציב, פתיחת העונה עם מינוס של 11 נקודות, ועוד…

 

 

 

באימון הבוקר השתתפו 22 שחקנים, לא מעט מהם פנים חדשות לצד מוכרות, כאשר חלקם זומן ליטול חלק בשלושת האימונים המתוכננים הבוקר ומחר (מחר יתקיימו שני אימונים בוקר וערב).

 

 

ביום שלישי הבא, 12.7 , יתקיים אימון הפתיחה הרשמי כאשר האוהדים מתכננים מפגן עידוד צבעוני. לאחר האימון, ההנהלה והצוות המקצועי יערכו מפגש פתוח עם קהל האוהדים והתקשורת, במהלכו יציגו את התכניות לעונה הקרובה ויענו על כל שאלה מקצועית שתעלה.

מאמן הנבחרת אלון חזן באימון הפתיחה של אדומים אשדוד

דוד רביבו מונה לעוזר מאמן הקבוצה

המועדון הודיע על מינויו של שחקן העבר דוד רביבו לתפקיד עוזר המאמן. רביבו, שפרש ממשחק פעיל לפני מס’ עונות, נחשב לדמות אהובה ומוערכת ע”י האוהדים וההנהלה ואין ספק שיהווה גם דמות מקצועית מול סגל השחקנים.

 

אלון חזן, מאמן נבחרת ישראל, הגיע לפרגן לפתיחת אימוני הקבוצה ובא לצפות מהיציע באימון הבוקר.

 

 

נועם פרקש, מהדמויות הבולטות שהיו בין מקימי המועדון מחדש וכעת חזרו למועדון על מנת להובילו בעונה המאתגרת הצפויה, לא הסתיר את התרגשותו: ” זה בוקר משמח ומרגש מאד, מרגיש כמו לידה מחדש. עברנו לא מעט טלטלות ועדיין נכונים לנו אתגרים גדולים, אבל כעת הכל מתגמד אל מול המראה הזה של הקבוצה שלנו עולה על הדשא. שיהיה לכולנו בהצלחה!”

 

חוזר ללבוש אדום, הפעם מעמדת עוזר המאמן. דוד רביבו (צילום: מדיה אדומים אשדוד)

imageעוד כתבות

בודק...