העירייה הודיעה על תחילת ההרשמה לקייטנות הקיץ> ההורים בתגובות זועמות

אתמול (רביעי) פרסמו בפייסבוק עיריית אשדוד וראש העיר ד"ר יחיאל לסרי על תחילת הרישום לקייטנות הקיץ, אולם עד מהרה עלו תגובות זועמות מצד הורים כועסים, בעיקר בטענה מדוע אין פתרון עבור הילדים גם לחודש אוגוסט, וגם - אין מענה עבור ילדים מכיתה ד' ומעלה

image 232 imageתגובות imageהדפסה
article

צילום המודעה של החברה העירונית

 

מה יהיה באוגוסט? אתמול העירייה פרסמה בחגיגיות בעמוד הפייסבוק שלה ושל ראש העיר ד”ר יחיאל לסרי על תחילת ההרשמה לקייטנות הקיץ בחודש יולי – אולם עד מהרה , התעוררה מחאה של עשרות הורים כועסים ששטפו את הרשת בתגובות ופוסטים כועסים, בעיקר סביב טענה אחת – מדוע אין קייטנות גם במהלך חודש אוגוסט?

אמנם בשנתיים האחרונות , מגיפת הקורונה שיבשה בצורה מהותית את כל מערך הקייטנות, אולם כעת משחזרו כולם לשגרה – תמהים ההורים מדוע אין מתן של פיתרון עבור הילדים במהלך חודש אוגוסט?

 

“ומה עם אוגוסט? על מה בעירייה מתגאים? רוב הערים העניקו מסגרות גם במהלך חודש אוגוסט והעניקו מגוון קייטנות בנושאים שונים, מדוע לא מתחשבים גם בנו ההורים? ומה עם מתן פתרונות לילדים גדולים יותר?” הגיבה אחת האמהות בפייסבוק.

 

בנוסף – בניגוד לשנים קודמות, השנה לא תפעל קייטנת “מונארט” – שהייתה מאד פופולארית בקרב הורים וילדים רבים בזכות מגוון התכנים והפעילויות שהציעה. לא נמסרה סיבה מדוע.

 

 

 

ההןדעה החגיגית של עיריית אשדוד בפייסבוק (צילום מסך)

מה נעשה בערים אחרות – ומה אצלנו?

 

עוד תגובות של הורים מעלות את הטענה שאף גורם בעירייה לא באמת בודק מול ההורים לגבי מה הצרכים הנכונים עבור ההורים והילדים? אילו אפשרויות עיריית אשדוד מעניקה?

בתל אביב למשל – העירייה פתחה קייטנות אנגלית לשיפור הרמה הלימודית של הילדים. אגב, העירייה גם הוזילה ב50% את תעריפי מחנות הקיץ של תנועות ומרכזי הנוער.

ברמת גן – לצד סאמר סקול באנגלית וקייטנות מדעים, הוזילה העירייה את הקייטנה למחיר של 99 ש”ח והגדילה את המקומות מ700 ל-1,200.

 

באשקלון השכנה – פורסמו 2 מחזורים לקיום הקייטנות ולצד הרישום באופן דיגיטלי – יתקיימו מפגשים לרישום פרונטלי.

איך זה נראה ברמת גן? צילום: עמוד הפייסבוק של ראש העיר כרמל שאמה

imageעוד כתבות

בודק...