הזעם שאחרי הסערה: בהפועל אדומים אשדוד כועסים על בית הדין

יממה לאחר החלטת בית הדין של ההתאחדות לכדורגל שלא להקל בעונש הפחתת הנקודות של הקבוצה מהמקום האחרון בליגה הלאומית, ההנהלה האדומה יוצאת במתקפה - "חבל שבמקום לעזור למועדון שקם מפירוק ומנסה לצמוח ומשקיע המון במחלקת הנוער, עושים רק נזק שאינו תורם ספורטיבית"

image 128 imageתגובות imageהדפסה
article

מדיה אדומים אשדוד

בהפועל אדומים אשדוד לקחו בצורה קשה ומתסכלת את החלטת בית הדין של ההתאחדות לכדורגל אתמול (ראשון) שלא להתחשב במצב הקבוצה מתחתית הליגה הלאומית ולא להקל בעונש הפחתת הנקודות.

כזכור, על האדומים נגזר בעונה שעברה עונש של הורדת 14 נקודות מתחילת העונה הנוכחית – 2022\2023 (12 בעקבות הכניסה להליך הפירוק עליו הייתה חתומה עו”ד ליזה חדש ו-2 בעקבות הפקדת הצ’ק המזויף של הבעלים בדימוס רוני חג’ג’). הנהלת המועדון בראשות האחים פרקש, מלכי אניג’ר ויוסי כנפו הגישו בקשה לדחיית העונש, אך בית הדין קבע כי העונש יישאר כפי שהוא.

 

אותה החלטה תפסה את המועדון בתדהמה לאחר שהם ציפו כי לפחות חלק מהנקודות יוחזרו מתוך רצון לספורטיביות בליגה העונה.

מהמועדון נמסר:

“אנחנו לומדים את ההחלטה ההזויה הזאת , תמיד קל לעשות זאת לקבוצות קטנות, אף קבוצה לא התחילה לעולם את הליגה עם מינוס מהותי, אנחנו בהחלט עולים שלב ומערערים לבית הדין העליון של ההתאחדות למען שמירה על עקרון הספורטיביות, שהגענו לקבוצה ידענו שנהיה במינוס אבל לא חשבנו שיחמירו אותו וגם יפעילו עונש כפול , חבל שבמקום לעזור למועדון שקם מפירוק ומנסה לצמוח ומשקיע המון במחלקת הנוער עושים רק נזק שאינו תורם ספורטיבית”.

 

יש לציין שבעקבות החלטת בית הדין שלא לאפשר לאדומים אשדוד לערער על הענישה, מאזן הקבוצה עומד כרגע על מינוס 12 נקודות, זאת לאחר שהשחקנים של דוד רביבו צברו שתי נקודות ליגה מתוך שני המחזורים הראשונים מול אח”י נצרת והפועל רמת השרון. שני המשחקים כאמור הסתיימו בתוצאת תיקו מאופסת.

sss

שחקני אדומים אשדוד. המצב לא מוסיף להיות טוב (מדיה אדומים אשדוד)

imageעוד כתבות

בודק...