ההשקה השקטה של ASH לילה

בשקט בשקט, מבלי לעשות 'רעש' בתקשורת המקומית או ברשתות החברתיות - בחמישי האחרון השיקו לראשונה בהובלה של ׳כיוונים' את שיתוף הפעולה של אנשי חיי הלילה של העיר שנרקם כחלום עוד לפני ימי הקורונה באירוע "יום הסטודנט" שהתקיים אשדוד

image 237 imageתגובות imageהדפסה
article

מימין לשמאל > ארתור מה'מטילדה', שוקרון מה'זה', אליאב הרוש ׳בויה׳, אופיר אוזן מהלימונצ'לו ורזיאל רגב מהנאפופו (צילום: חנבו אמר)

רק חדי העין, שהגיעו לחגיגת יום הסטודנט שהתקיימה במתחם הצעירים בעיר אשדוד בחמישי האחרון הבינו שמשהו חדש מתרחש פה בעיר, שכן בר האלכוהול הארון והמרשים שהעמידו במקום, איכלס הפעם לא זכיין פרטי אלא חמישה צוותים של ברים שונים מרחבי העיר, כשכולם (טוב נו, רובם) לובשים את אותה החולצה ועובדים יחד. כמובן שלכל מקום בילוי יש את המיתוג שלו אבל כדי לא ליצור בידול… החולצות זה חלק מהרעיון…

נכון, גם אם כולם נורא מפרגים האחד לשני בעיר שלנו בתחום הבילוי והפנאי, עדיין זה לא מובן מאליו מה שראו עינינו – עבודה משותפת, ללא הבדלי זהות, ללא אגו ובעיקר עם המון שיתוף פעולה של האחד עם השני, עזרה הדדית  ו’גוד ווייבס’.

sss

כולם באו להרים ל'עש' לילה

אז בואו נעשה לכם טיפהל’ה סדר ברעיון >  ב’כיוונים’ החליטו לנצל את יום הסטודנט כדי להחדיר את הסימן “ASH לילה” לקראת אירוע השקה גדול יותר שיגיע בעתיד הקרוב… לבינתיים עובדים על זה בכיוונים עם פורום הברים ואחרי החגים סביבות נובמבר צפוי קמפיין ואירוע השקה קטלני.

 

למה דווקא “עש”?

עש (לקחו את חיבור האותיות הראשונות של המילה אשדוד באנגלית והפכו ל- ASH שבעברית עש לילה ומשם קיצרו ל׳עש׳). בגדול הרעיון הוא ליצור קולקטיב של ברים ולילה באשדוד, רעיון שהתחיל בתקופת הקורונה בה חיי הלילה נעצרו לגמרי, עם רעיון לייצר גוף אחד שמאחד את כל המקומות שעושים את תרבות הלילה של אשדוד, כל בר עם הזווית שלו לתרבות הלילה באשדוד ויהיו בו כמה דברים מעניינים שבונים כרגע.

imageעוד כתבות

בודק...