האם שחף רז יזכה באח הגדול 2022?

רשמית יש שישיית גמר לעונה הנוכחית של "האח הגדול" ועל אף שבהתחלה היו כאלה שהרימו גבה כשאמרנו שיש לנו נציג אשדודי, מי שעקב אחרי התכנית העונה מבין שרז הוא מאוד משלנו... וההצבעות בעיצומן! אז... מי יזכה מיליון ש"ח? אתם תקבעו

image 328 imageתגובות imageהדפסה
article

צילום מסך האח הגדול 2022

אילנה טרננקו, בר כהן, דרור רוקנשטיין, טליה עובדיה, נתנאל רודניצקי ושחף רז הם שישיית הגמר של האח הגדול 2022 וביום שבת ה-17.9, מיד אחרי חדשות השבת ברשת 13, עונת האח הגדול 2022 תגיע לסיומה במשדר חגיגי כשהזוכה הגדול יזכה בפרס על סך מיליון ש”ח.

רז בן ה- 33, מתל אביב (במקור מאשדוד). נכנס לבית האח רווק, עם רזומה של איש פרסום והעיד על עצמו כבן אדם בסקאלה נמוכה של רגשות שנכנס לבית “האח הגדול” כי הוא רוצה ללמוד להרגיש יותר. הוא גדל והתחנך באשדוד, סיים את לימודיו בתיכון מקיף ג׳ ואימו עד היום מתגוררת באזור י”א.

 

sss

שישיית הגמר - האח הגדול 2022

במהלך העונה התפתחה מערכת יחסים בין “הזוג הרומנטי” שחף רז וטליה עובדיה שכמו ברוב התכניות הללו – הייתה עם סוף ידוע מראש ואפשר לומר שעלתה על שרטון, כך שכל מה שהם חששו ממנו בתחילת ההתקרבות התרחש.

מה שכן, אם בתחילת העונה רז לא היה מספיק דומיננטי, ניתן לומר רשמית שהדמות שלו הפכה לבולטת בבית האח מלא השערוריות והדיבור הפחות נחמד, והוא נתפס כרגיש, שפוי ואולי אפילו נחמד מידי.

נחמד מידי? לא יודעים, אנחנו מרוסקים עליך שחף

אז… למי אתם מתכוונים להצביע ולמה זה שחף?

להצבעה לחצו כאן

imageעוד כתבות

imageתגובות

בודק...