האזרח קופרמן: שחקנה החדש של מ.ס אשדוד קיבל אזרחות

המגן הקולומביאני\יהודי שחתם בחודש שעבר והרשים מאוד במשחקי ההכנה כולל בגביע הטוטו, כבר לא יירשם כשחקן זר לאחר שהבוקר התייצב במשרד הפנים וקיבל את תעודת הזהות שלו. קופרמן חי בישראל יחד עם אחותו שעלתה לארץ והתגייסה לצבא

image 57 imageתגובות imageהדפסה
article

מדיה מ.ס אשדוד

בשורות טובות למועדון ספורט אשדוד. המגן השמאלי היהודי\קולומביאני, דויד קופרמן, קיבל הבוקר (רביעי) את תעודת הזהות הכחולה שלה וייחשב מעתה כשחקן ישראלי. קופרמן בן ה-25 חתם בחודש שעבר באשדוד לאחר שנבחן במשך שבועיים והרשים את הצוות המקצועי בראשותו של המאמן רן בן שמעון. באשדוד חיפשו מגן שמאלי איכותי לאחר שהבינו את חומרת הפציעה של המגן הגנאי, מונטרי קמהאני, שייעדר לפחות עד חודש אוקטובר ובינתיים הוחלט להקפיאו. קופרמן נחשב מציאה נהדרת בין היתר בשל העובדה שכעת לא ישחקן כשחקן זר ובנוסף מדובר בשחקן שבמשחקי ההכנה כולל במשחקים בגביע הטוטו נגד נס ציונה והפועל תל-אביב, הציג יכולת נהדרת גם בהגנה וגם בהתקפה.

 

הרכש החדש של אשדוד התייצב הבוקר במשרד הפנים וקיבלת את תעודת הזהות שלו ממנהלת לשכת משרד הפנים, יעל יעקב, וכן סגניתה, גלית ויצמן.

אגב, קופרמן חי בארץ כרגע יחד עם אחותו יעל שעשתה אף היא עלייה והתגייסה לא מזמן לצה”ל.

 

בתוך כך, באשדוד מתכוננים למשחק גביע הטוטו הקרוב שייערך בשבוע הבא באצטדיון היא’ נגד הפועל ירושלים. כמו כן, לאחר אישורה הצפוי של בית”ר ירושלים תחת ידיו של הבעלים המיועד, ברק אברמוב, אשדוד תשלים גם את המשחק נגד הצהובים מעיר הבירה בקרוב.

sss

דויד קופרמן במעמד קבלת האזרחות (מדיה מ.ס אשדוד)

imageעוד כתבות

בודק...