דויד קופרמן: זאת סיטואציה חדשה עבורי – אני מרגיש בטוח ורגוע”

המגן היהודי\קולומביאני החדש של מועדון ספורט אשדוד שיתף את תחושותיו בנוגע להסלמה במבצע "עלות השחר" לאחר מספר האזעקות והיירוטים שיצרו בקרבו מצב חדש אליו לא היה רגיל. "בכל מדינה יש את הקשיים שצריך לדעת להתמודד איתם וכאן בישראל צריך לדעת להתמודד עם המצב הזה". הקבוצה מתכוננת למשחק החוץ מחר מול הפועל תל-אביב

image 73 imageתגובות imageהדפסה
article

מדיה מ.ס אשדוד

תחילתו של מבצע “עלות השחר” ביום שישי האחרון, תפסה את ארבעת שחקני הרכש החדשים של מועדון ספורט אשדוד בסיטואציה אליה לא היו רגילים בעבר. שני הזרים הגנאים, אבנעזר ממאטו ואייסאק פפואה, הקשר הברזילאי, לוקאס סלינאס והמגן היהודי\קולומביאני, דויד קופרמן, נלחצו תחילה מהאזעקות והבומים אותם שמעו בסוף השבוע האחרון, אך הנהלת הקבוצה דאגה להרגיע אותם והנחתה אותם בנוגע לאופן הפעולה אם וכאשר ישנה אזעקה.

 

היום (ראשון) קופרמן שיתף את תחושותיו בנוגע למצב המלחיץ החדש ואמר “זאת סיטואציה חדשה עבורי שמעולם לא חוויתי, אבל אני יכול לשתף שאני מרגיש בטוח ורגוע. אנשי המועדון הסבירו לי על המצב ועל מה שצריך לעשות כשנשמעת אזעקה באזור שלי.

בכל מדינה יש את הקשיים שצריך לדעת להתמודד איתם, וכאן בישראל צריך לדעת להתמודד עם המצב הזה כי אני יודע שזו סיטואציה שמתרחשת כאן לא בפעם הראשונה.

כמובן שכל השחקנים הזרים החדשים מעולם לא חוו סיטואציה כזאת, אבל אנחנו מודים מאוד לכל האנשים במועדון שדואגים להשאיר אותנו רגועים עד כמה שניתן, ואנחנו מקווים שהכל יגמר בקרוב ונחזור לשגרה”.

sss

דויד קופרמן, לא נלחץ מהמצב המלחמתי (מדיה מ.ס אשדוד)

 

בתוך כך, במועדון ממשיכים בהכנות ככל הניתן לקראת משחק החוץ מחר (20:30) נגד הפועל תל-אביב באצטדיון בלומפילד במסגרת המחזור השלישי של גביע הטוטו. כזכור, אשדוד הפסידה ביום רביעי שעבר במשחקה הראשון לסקציה נס ציונה 1:0 ומשחקה נגד בית”ר ירושלים נדחה למועד לא ידוע.

imageעוד כתבות

בודק...