בפעם החמישית ברציפות: דולפיני אשדוד זכו בגביע המדינה לחרשים

הקבוצה המעוטרת של יעקב אוליאל ניצחה את זאבי יהוד 4:1 בזכות צמד שערים של שרון עדני וכבר מחר תשחק בגמר האליפות של "ליגת השומעים" נגד חיפה. אוליאל: "אני גאה בחבר'ה המקסימים שעשו את העבודה והיעד הבא לזכות בדאבל"

image 225 imageתגובות imageהדפסה
article

דולפיני אשדוד

קבוצת קטרגל החרשים של דולפיני אשדוד ממשיכה למלא את ארון התארים שלה. אתמול (שישי) רגע לפני כניסת שבת, האדומים-צהובים זכו בגביע המדינה החמישי של ליגת אס”ח (אגודת ספורט חרשים) כשהגיעו לשחק באולם ב”יהוד” וניצחו 4:1 את הקבוצה המקומית. על השערים היו אחראים אקס עירוני אשדוד, שרון עדני, שכבש צמד. מי שהוסיפו את השניים הנותרים היו ערן ביטון וחן ברגד.

“אחרי שנתיים של קורונה כשלא היה את מפעל הגביע, החבר’ה החזירו אותו הביתה וזו זכייה חמישית ואני גאה בחבר’ה המקסימים שעשו את העבודה והיעד הבא הוא לזכות בדאבל וכמובן באליפות בליגת ההתאחדות לכדורגל של השומעים שזו לא משימה קלה ולפינו שבוע גורלי ואני מאמין בחבר’ה” סיפר יו”ר המועדון, יעקב אוליאל בהתרגשות.

הקפטן, ערן ביטון הוסיף “זכייה בגביע בשנה חמישית שלנו הרבה בזכות המנטליות של השחקנים שנלחמו עד הסוף למרות שהיה משחק צמוד. נתראה בפיינל פור האליפות!”

אגב, כבר ביום ראשון הקרוב (20:45) יארחו דולפיני אשדוד בליגת השומעים את ה”טכניון” חיפה למשחק הראשון מבין שניים בגמר הפלייאוף של אליפות המדינה. המשחק ייערך באולם הספורט “רביבים” בראשון לציון.

imageעוד כתבות

בודק...