בעירוני אשדוד מתחילים לעבוד על העונה הבאה: הבלם עומר ריסמני סיכם בקבוצה – אליעזר יוסף ועמית מלכה ימשיכו לעונה נוספת

קבוצת האוהדים שמגבירה את קצב המניות לקראת העונה הקרובה מתחילה בגיבוש הסגל וצירפה את הבלם שבעונה האחרונה שיחק בשמשון כפר קאסם. גם הקפטן, יונתן רודיונוב אמור להמשיך. בהמשך השבוע צפויים להכריז על החתמות נוספות

image 115 imageתגובות imageהדפסה
article

דף הפייסבוק של מכבי עירוני אשדוד

קבוצת האוהדים של עירוני אשדוד סיימה בטעם טוב את עונת המשחקים האחרונה בליגה א’ דרום כשהמועדון הצהוב הגיע אל המקום השביעי בטבלה, שני מקומות בלבד מהפלייאוף העליון. בעירוני כבר חושבים על המשכיות. אחרי שכבר במהלך העונה הכריזו על המשך דרכו של המאמן, יוסי חכים, לעונה נוספת, גם שחקנים נוספים אמורים להמשיך כמו למשל הקפטן, יונתן רודיונוב וצמד הקשרים, אליעזר יוסף ועמית מלכה.

 

בינתיים, שחקן רכש ראשון שסיכם את תנאיו בקבוצה הוא הבלם בן ה-23, עומר ריסמני. ריסמני שגדל במחלקת הנוער של הפועל רעננה ושיחק בקבוצת הבוגרים של בני לוד, מגיע לאחר חצי עונה בשמשון כפר קאסם שסיימה במקום השלישי את ליגה א’ דרום העונה. ריסמני שנחשב לבלם גבוה ופיזי, ניחן גם ביכולות טכניות גבוהות לליגה ואמור להוות את חוליית מרכז ההגנה לצד רודיונוב.

 

ביום רביעי הקרוב, עירוני שמגבירה לאט-לאט את קצב המניות לקראת העונה שבפתח, תכריז על החתמות נוספות של שחקנים חדשים וכאלו שימשיכו לעונה נוספת.

imageעוד כתבות

בודק...