באשדוד מציינים את יום המאבק הבינלאומי באלימות נגד נשים

בתהלוכה ברחבי העיר עם בלונים הנושאים את הקמפיין של מיכל סלה עם 5 תמרורי האזהרה, וביחד עם נציגות ציבור מובילות ובני נוער התקיימה אמש עצרת לזכרן של הנרצחות באנדרטה היחידה שקיימת בישראל לזכר קורבנות האלימות בעיר אשדוד

image 90 imageתגובות imageהדפסה
article

מימין לשמאל: אתי אטיאס, סימונה מורלי ועו"ד אורית אלמוזלינו רייז (קרדיט צילום: תאגיד מהות)

השנה ניכר שהאלימות גואה בכל מקום ורק השבוע חזינו ברצח המזעזע במעבר חציה בחולון בכזו קלות דעת. נכון זו לא אלימות נגד נשים אבל אלימות היא אלימות. כשאנחנו מציינים את יום המאבק אנחנו בעצם קוראים לכולם לעצור רגע, להסתכל על האחר ולראות היכן אני יכול לתרום כדי למנוע את מעשה האלימות הבא. אם רק נפתח את העיניים ונהיה יותר קשובים לסביבה, נוכל באמת לסייע ולהפנות את מי שזקוקים לעזרה וטיפול לגורמי המקצוע לקבלת עזרה.

 

עו״ד אורית אלמוזלינו רייז, חברת מועצת העיר אשדוד הממונה על השוויון המגדרי ויו״ר הועדה למיגור אלימות בעיר מובילה בעיר במהלך כל השנה ובפרט בחודש נובמבר, יחד עם התאגיד העירוני מהו״ת בראשות המנכלית סימונה מורלי, ארועי הסברה והעלאת מודעות לאנשי מקצוע, לבני נוער, לציבור הרחב וכיו״ב. אתמול בחרו לנסוע בתהלוכה ברחבי העיר עם בלונים הנושאים את הקמפיין של מיכל סלה עם 5 תמרורי האזהרה, וביחד עם נציגות ציבור מובילות ובני נוער קיימנו עצרת לזכרן של הנרצחות באנדרטה היחידה שקיימת בישראל לזכר קורבנות האלימות שיזמה אתי אטיאס בתפקידה כיועצת ראש העיר לקידום מעמד האישה. האירוע כולו התקיים ביוזמה משותפת של מהות, אלמוזלינו ובהשתתפות ויצו.

 

בעצרת השתתפה דנה כצנלסון יור ויצו אשדוד,  בני נוער ממקיף ה’ במסגרת מעורבות חברתית, וכיבדו בנוכחותן נציגות הציבור מרסל בן שמחון, דורית בן זקן, נורית טופז, יקירות העיר אתי אטיאס ורבקה שמיאן ועוד. תודה ענקית לבריזיט דוקהן שהייתה אחראית על הפקת הארוע המכבד ולצוות מהות היקר שנלחם באלימות.

אתן/ם לא לבד.

imageעוד כתבות

בודק...