באווירת הבחירות > ח”כ על הבר באשדוד

סדרת מפגשי "ח"כ על הבר" ביוזמת קהילת "מה עושים היום באשדוד" יוצאת לדרך - סדרת מפגשים במתחם ה"סטאר סנטר" בין התושבים לחברי כנסת שונים, שנועדו לקרב את הצעירים לפוליטיקה ואת הפוליטיקאים לצעירים. אז אם אתם רוצים להיות שותפים פעילים בבניית העתיד ולא רק לשבת מהצד, הן ברמה הארצית והן ברמה המקומית, יש לכם את ההזדמנות. והערב> מפגש עם ח"כ אביר קארה (השולמנים) ממפלגת "חופש כלכלי"

image 125 imageתגובות imageהדפסה
article

קרדיט: מה עושים היום באשדוד

מה התוכניות של המפלגות השונות בנושא מחירי הדיור? יוקר המחייה? הכבישים העמוסים? בתי החולים המלאים? הביטחון ברחובות? התחבורה הציבורית? הדרת הנשים מהמרחב הציבורי? מחירי הגנים, בתי הספר והאקדמיה ועוד’… על בירה קרה תוכלו לשבת ולדבר בצורה חופשית עם חברי הכנסת אשר קובעים את המדיניות ומשפיעים על עתידכם, תוכלו לשאול שאלות, להעלות בעיות והצעות לשינוי, לשמוע מה הפתרונות המעשיים והרעיונות של חברי הכנסת והמפלגות השונות ולא רק לשמוע הבטחות כלליות בנוסח “אנחנו נעשה”, מה התוכניות? איך אתם מתכוונים לשנות את עתידנו לטובה?
כמובן שגם דאנו לכיס שלכם/ן עם תפריט מוזל למפגשי ח”כ על הבר: עשרות ברזי בירה מהחבית (שליש) / יין / צ’יפס / טבעות בצל / כדורי פירה / אדממה והכול במחיר פיקס של 15 ש”ח בלבד לפריט.
יוזם הפרויקט, פעיל הציבור יבגני (ג’ניה) גורביץ’: “מה יותר פשוט ואפקטיבי מאשר מפגש בלתי אמצעי בין האזרח לבין חבר הכנסת, מי שבסופו של דבר מהווה את נציגו בבית המחוקקים – במהלכו אפשר לשאול שאלות ולקבל תשובות, מעבר לדיון השחוק של “ימין או שמאל”. על כוס בירה, באווירה נינוחה וצעירה – כל פעם יגיע חבר כנסת ממפלגה אחרת, ואני מזמין את כולם להגיע ולהשתתף”
להלן רשימת מפגשי ח”כ על הבר באשדוד:
7.9 חבר הכנסת אביר קארה – מפלגת חופש כלכלי
19.9 שרת המדע אורית פרקש הכהן – מפלגת המחנה הממלכתי
28.9 חבר הכנסת ולדימיר בליאק – מפלגת יש עתיד
2.10 חבר הכנסת אלכס קושניר – מפלגת ישראל ביתנו
מיקום: פאב ביר סטיישן מתחם הסטאר סנטר אשדוד
שעה קבועה 20:00, כניסה חופשית
לפרטים והרשמה: ג’ניה גורביץ’ 0528089213

imageעוד כתבות

בודק...