אמית טכנולוגי אשדוד: עושים י”ב אחרת

מתוך הבנה ששנת הלימודים האחרונה - כיתה י"ב היא שנה משמעותית במיוחד, ויש חשיבות גדולה לייצר הכנה לקראת המשך הדרך, בבית החינוך אמית טכנולוגי אשדוד החליטו לפתוח את 'המכינה לחיים': הכנה בת חודשיים שקרמה עור וגידים, הבשילה לכדי אוסף של רגעי קסם ייחודיים בימי חשיפה למכינה שהתקיימו בניצנה. זאת, לקראת מכינה של שלושה שבועות בחודש פברואר

image 74 imageתגובות imageהדפסה
article

במהלך ההכנות התלמידים השתתפו במגוון פעילויות

התוכנית באמית טכנולוגי אשדוד, היא חלק ממהלך רחב של רשת אמית אשר מבקש להוביל לשנה משמעותית בשנת יב’ בכלל מוסדות הרשת. התוכנית הרשתית – ‘אמיתים – עושים יב’ אחרת’, אשר פועלת השנה ב-23 בתי ספר של הרשת, מעניקה דגש עמוק על גיבוש זהות, למידה רלבנטית, הכנה לחיים ולשירות והיכרות עם החברה הישראלית.

 

מתוך הבנה ששנת י”ב היא שנה משמעותית במיוחד, ויש חשיבות גדולה לייצר הכנה לקראת המשך הדרך, בבית החינוך אמית טכנולוגי אשדוד החליטו לפתוח את ‘המכינה לחיים’: הכנה בת חודשיים שקרמה עור וגידים, הבשילה לכדי אוסף של רגעי קסם ייחודיים בימי חשיפה למכינה שהתקיימו בניצנה. זאת, לקראת מכינה של שלושה שבועות בחודש פברואר. במהלך ההכנות, התלמידים השתתפו במגוון פעילויות; גיבוש, פעילות odt, בישול משותף, פאנל מכינות, שיחת השראה, שיח ערכי סביב החברה הישראלית וחזרו עם ברק בעיניים.

 

יצחק לוי, תלמיד כיתה י”ב שיתף: “פעילות הOdt הייתה מצויינת והבישול העצמי היה כיף. למדתי הרבה, ואני מחכה כבר לפעם הבאה”. סימה פרץ, מנהלת בית החינוך, סיכמה: “זאת הייתה התחלה מדהימה לשנת י”ב משמעותית יותר שתזמן למידה חוויתית, מאתגרת ומותאמת אישית, כהכנה לשירות משמעותי, לחיים של משמעות ולשבירת תקרות החלום שלהן ושלהם”.

imageעוד כתבות

בודק...