איך יודעים שהקיץ בא באשדוד?

חופי הים המטופחים של אשדוד שזכו גם השנה ב- 7 דגלים כחולים תו תקן בינלאומי, נמלאו מבלים בסוף השבוע שנהנו ממזג אוויר נפלא שללא ספק מסמן את פתיחת העונה החמה

image 202 imageתגובות imageהדפסה
article

חוף הים באשדוד (צילום: עיריית אשדוד)

בינינו, להיות אשדודי אמיתי זה ללכת לחוף הים בכול עונות השנה, אבל כשחם – אין ספק שהבילוי המועדף על תושבי העיר הוא להעביר את היום בכיף, עם חברים או משפחה (או גם וגם) בחופי הים.

שבעת החופים המוכרזים של אשדוד זכו גם השנה בתו תקן כחול, עם חניונים שנמלאו עד אפס מקום (אנחנו מקווים שנרשמתם באפליקציית אשדודית וכך אם אתם תושבי העיר לא תשלמו על החניה בכחול-לבן), וגם בחופים ה- לא מוכרזים נרשמה תפוסה מכובדת.

חוף הים הומה אדם באשדוד (צילום: עיריית אשדוד)

בחופים המוכרזים כאמור, מסיירים ומתצפתים שירותי ההצלה – המצילים מוודאים את ביטחון המבלים, תוך הקפדה על הוראות הכניסה למים
ולצידם אנשי הביטחון העירוני אשר מסיירים בגזרת חוף צפון וגזרת דרום במטרה לשמור על הסדר הציבורי ולתת מענה במידה ונוצרות בעיות של סדר.

ואם תהיתם מה הולך ב – חוף ט”ו – ‘חוף ללא פחים’ דעו לכם שהחוף הגדול ללא פחים במרחב החוף כבר מתחילת השנה. המבלים מפנים את האשפה לקבוצת הפחים הממוקמת ביציאה מהחוף . עד עתה יש שיתוף פעולה מדהים ורבים מפנים את האשפה האישית ושומרים על חוף נקי.

אם ככה התחיל הקיץ… מה יהיה ביולי אוגוסט? לח יותר, זה בטוח.

imageעוד כתבות

בודק...