איחוד אשדודי-בולגרי: בשבוע הבא טורניר נערים במגרש הסינטטי

קבוצות נערים ג' של הפועל אדומים ומכבי עירוני אשדוד יקחו חלק בטורניר אותו יזם הצד האדום של העיר ויכלול גם את מכבי יבנה וקבוצת לבסקי סופיה הבולגרית. הטורניר יתקיים בשבוע הבא כשאמיל ולב שחקנה לשעבר של עירוני אשדוד יגיע עם הבולגרים שגם יטיילו במקומות נוספים בארץ. כפיר אלמליח מאמן הקבוצה האדומה "נוצרו יחסים מדהימים עם לבסקי סופיה ואחרי שהתארחנו בבולגריה, שמחים לארח אותם בארץ"

image 400 imageתגובות imageהדפסה
article

נערים ג' של הפועל אדומים אשדוד ולבסקי סופיה (מדיה אדומים אשדוד)

מחלקות הנוער של הפועל אדומים ומכבי עירוני אשדוד השקיעו בשנים האחרונות לא מעט בפיתוח הדור הצעיר, אך יותר מזה, גם במקצועיות והדדיות בין המועדונים.

בשבוע הבא שתי קבוצות נערים ג’ של המועדונים, יקחו חלק בטורניר ראווה במגרש הסינטטי הקטן  אותו יזמו בצד האדום של העיר, טורניר שבין היתר יכלול גם את קבוצת הנערים של מכבי יבנה שנחשבת לאחד המוכשרות בארץ וכן את קבוצת הנערים של לבסקי סופיה, מועדון פאר בבולגריה.

 

הרעיון עצמו נולד לאחר שבחודש יולי  האחרון התארחו קבוצת נערים ג’ של הפועל אדומים אשדוד (גילאי 14) אצל לבסקי סופיה בטורניר ראווה שכלל שתי קבוצות נוספות מבולגריה, ואף זכו בגביע לאחר שניצחו את לבסקי 3:1 בחצי הגמר ובגמר גברו 9:4 מול ר.ס סופיה.

 

על שיתוף הפעולה מצד המועדונים היו אחרים בין היתר מאמן הפועל אדומים אשדוד, כפיר אלמליח, שייצג את הצד הישראלי, ומנגד שחקן העבר של עירוני אשדוד, אמיל ולב, שבעברו שיחק ואימן את קבוצת הבוגרים של לבסקי סופיה וכיום נחשב חבר הנהלה במועדון הפאר הבולגרי. יש לציין שמועדון ספורט אשדוד הוזמן אף הוא לטורניר, אך סירב בנימוס מטענה שלא יוכל להשתתף.

 

הקבוצה מבולגריה תנחת בארץ ביום ראשון הקרוב והטורניר יתקיים בימי שני ושלישי, כשביום שני שני משחקי חצאי הגמר ולמחרת המשחקים על מקומות 3-4 וכן משחק הגמר.

בנוסף, צפוי להתקיים ערב גיבוש בין קבוצות הנערים של אדומים אשדוד ושל לבסקי סופיה, כשעל הפרק צפייה משותפת במשחק המונדיאל ביום רביעי בין ספרד לקוסטה ריקה וכן ארוחת על האש. הבולגרים צפויים לטייל גם במקומות נוספים בישראל כמו הכותל המערבי.

sss

קבוצת נערים ג' של לבסקי סופיה. תגיע להתארח באשדוד (מדיה אדומים אשדוד)

 

פרטי הטורניר:

 

ביום שני ה- 21/11
משחקי חצי גמר
1. מכבי יבנה נגד אדומים אשדוד 16:30-18:15
2. עירוני אשדוד נגד לבסקי סופיה 18:30-20:30

ביום שלישי ה- 22/11
1. משחק מפסידות 16:30-18:15
2. משחק מנצחות 18:30-20:30

בסיום טקס חלוקת גביעים/ מדליות וצילום תמונות קבוצתיות.

קבוצת נערים ג' של הפועל אדומים אשדוד בטורניר בבולגריה (מדיה אדומים אשדוד)

imageעוד כתבות

בודק...