אושר המועצת העיר > “עושים כבוד למילואים”

יניב קקון המשנה לראש העיר העלה אמש (רביעי) בישיבת מועצת העיר על סדר היום את הצורך להוקיר את חיילי וחיילות המילואים תושבי העיר. הצעתו התקבלה ולפיכך, במהלך חודש יוני הקרוב בו יציינו ברחבי הארץ את שבוע ההוקרה לחיילי המילואים, יושם הדגש לכך לראשונה גם בעיר אשדוד. כיצד? הפרטים כאן >

image 114 imageתגובות imageהדפסה
article

יניב קקון (צילום: חנבו אמר)

11,114 תושבי ותושבות אשדוד משרתים בתפקידי מילואים בצה”ל וללא ספק הגיע הזמן לומר להם תודה. מערך המילואים, הוא אחד הנכסים המרכזיים של מדינת ישראל, המאחד הלאומי, פסיפס מרהיב המורכב מכלל הרבדים של החברה הישראלית.

במסגרת התוכנית שאושרה אמש במועצת העיר, בהובלה של קקון, מחלקת הפרסום והיח”צ העירונית יחד עם לשכת קצין מילואים ראשי יצאו בפרסום בכל רחבי העיר המוקיר את כלל חיילי וחיילות המילואים שלנו ויעלו על נס את פועלם החשוב.

במסגרת הפרסום יוקדש פרסום בולט בשלטי חוצות, אוטובוסים, עיתונות מקומית, אתר העירייה, רשתות חברתיות ועוד עם כיתובים כדוגמת “אשדוד גאה בך – עושים כבוד למילואים” (הקריאייטיב ככל הנראה ישתנה) על רקע תמונות מילואימניקים תושבי העיר.

בנוסף, לקראת חודש ההוקרה לחיילי המילואים יבצע אגף הגבייה הסדרת רשימות משרתי המילואים מול משרד הביטחון לטובת הנחה אוטומטית בארנונה למשרתי המילואים שלנו.

imageעוד כתבות

בודק...